м. Суми, вул. Іллінська 12/2,
Тел.: (0542) 668-668
(099) 349-55-15
(097) 036-90-58

м. Суми, вул. Курська, 133
(066) 775-40-35

м. Шостка, вул. Свободи, 35.
(099) 349-53-32
(097) 037-04-13

 

Лінзи окулярні

 

В наш час уже не доводиться пояснювати Клієнтам, що лише індивідуальне рішення в підборі оптичних лінз здатне забезпечити якісну корекцію зору. Перевага на боці полімерних окулярних лінз, адже вони легші за мінеральні, менш травмонебезпечні, простіші у використанні та догляді.

За бажанням можна вибрати лінзи з будь-яким покриттям:
- твердим, що запобігає створенню подряпин;
- антикомпьютерним;
- "водійські" лінзи та ін.

Найчастіше Клієнти обирають лінзи з коефіцієнтом переломлення 1,56,  Це зумовлено як досить високими якостями лінзи, так і достуністю ціни. Лінзи в цьому коефіцієнті мають декілька покриттів, одне з них - HMC.

Склад покриття Hard Multi Coat:
- просвітлююче багатошарове двостороннє покриття антивідблиску (залишковий рефлекс - зелений). Основне завдання - усуває відблиски;
- багатошарове понад міцне покриття (забезпечує високу стійкість до появи подряпин);
- водовідштовхувальне, гідрофобне покриття (запобігає запотіванню, лінзи легко чистяться);
- антистатичне;
- металізоване покриття, яке захищає очі від шкідливого електромагнітного випромінювання телевізійної та комп'ютерної техніки. Із захистом від UV – 380 нм;
- зелений відблиск.

Переваги покриття Hard Multi Coat:
- блокує електромагнітні хвилі;
- забезпечує захист від випромінювань екранів комп'ютерів та телевізора;
- знижує навантаження на очі;
- запобігає почервонінню очей та появі головного болю;
- усуває статичні перешкоди.

Існують також лінзи з коефіцієнтом переломлення 1,61, 1,67, 1,74. Слід відмітити, що товщина лінзи певною мірою залежить від коефіцієнту переломлення. Чим він вищий – тим тонша лінза. Тому лінзи з коефіцієнтами 1,61, 1,67, 1,74 рекомендовані користувачам з великими діоптріями.

З усіма різномаїттями лінз, покриттів, їхніми особливостями Вас ознайомлять продавці-консультанти в наших магазинах. 

 Лінзи Optimix (Корея)

Оптичні лінзи корейських виробників вже багато років на оптичному ринку. Ці лінзи виконані з оптичного полімеру, властивості якого не відрізняються від лінз преміум класу. На лінзи для окулярів можуть наноситись різноманітні покриття, від звичайних твердих до супергідрофобних.

Монофокальні та астигматичні лінзи від Optimix  високої якості і виготовлені з кращих матеріалів - пластику (полімеру). Це гарантує споживачу максимально можливий візуальний комфорт. Лінзи для окулярів Optimix 1,56 добре підійдуть для повсякденного носіння,  для роботи за комп'ютером,  і для водіння автомобіля в нічний час доби.

Лінзи Optimix 1,56 рекомендуються для монтажу в повнооправні окуляри, в оправи під волосіння. Покриття HMC - двохсторонній, багатошаровий антирефлекс (залишковий рефлекс - колір морської хвилі), який збільшує коефіцієнт пропускання світла до 98% і робить Вашу лінзу більш прозорою. За рахунок цього покриття знижується стомлюваність очей.

Крім того, під замовлення є сферичні лінзи Optimix 1,61 і асферичні лінзи Optimix 1,67 та Optimix 1,74  для виготовлення окулярів з великими діоптріями.

Параметри лінз:

Матеріал виготовлення: CR-39 (оптичний полімер)
Індекс потоншення: 1,56; 16,1; 1,67; 1,74
Дизайн: сферичний, асферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, асферична, мультифокальна
Покриття: НМС, EMI, SKY UV420
Властивості: прозора, з залишковим рефлексом кольору морської хвилі
Колір лінзи: без кольору; фотохромні – сірий, коричневий;
водійські – orange-gray, Polarised HC/HMS

  Лінзи CARL ZEISS (Німеччина)

 

Оптична компанія ZEISS виготовляє неймовірно різноманітні лінзи для будь-якого випадку, незалежно пов'язаний він з корекцією зору, чи ні. Ви завжди зможете знайти рішення проблеми товстих лінз, окулярів для водіння (в ясну погоду і на ніч). Компанія ZEISS пропонує лінзи витончені та легкі, тоновані (від 10-90%), фотохромні лінзи (хамелеони, які реагують на ультрафіолет і просвітлюються в приміщенні), лінзи з корекцією на різних відстанях, лінзи з медичними фільтрами для полегшення зору.

ЛІНЗИ ZEISS 1.5 Combi NT

Покриття лінзи ZEISS Single Vision 1.5 NT мають кілька шарів. Самий нижній шар, який найближче до поверхні лінзи є ударостійким, він захищає лінзу від подряпин. Зовнішній шар - водовідштовхуючий, що запобігає забрудненням, які можуть завдати відбитки пальців. Це покриття також мінімізує появу подряпин, які виникають від багаторазового протирання від пилу і майже невидимих піщинок. Між твердим і водовідштовхувальним шаром є антирефлексне (AR) покриття, яке надає вирішальне значення для лінзи, та контролює відображення світла на поверхні, при цьому досягається максимальне чітке бачення. Без антирефлексного покриття, лінза буде відбивати частину світла, зменшуючи коефіцієнт пропускання.

Лінзи ZEISS Single Vision 1.5 NT рекомендується для монтажу в оправи з повним окуляром, в оправи під жилку. Полімерні лінзи дуже легкі, на відміну від скляних, і тому зручно носити. Також вони мають значну перевагу безпеки в багатьох повсякденних ситуаціях.

Окрім того компанія пропонує прогресивні, офісні, багатофокусні, сонцезахисні лінзи в індексах 1,5; 1,6; 1,67; 1,74.

Параметри лінз:

Матеріал виготовлення: CR-39 (оптичний полімер)
Індекс потоншення: 1,5; 1,6; 1,67; 1,74
Дизайн: сферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична, офісна, прогресивна
Покриття: Combi NT; Gold ET; Lotu Tec; HMC; HMC; BLUE SUN
Властивості: прозора
Колір лінзи: без кольору, фотохромні – сірий, коричневий
Додатково: маркована, Антирефлексне покриття

  Лінзи RUPP+HUBRACH (Німеччина)

 

Компанія створена в 1922 році в Баварії Максом Руппом і Карлом Хубрахом. Прізвища засновників лягли в основу назви фірми. Лінзи відповідають жорстким стандартам якості та екологічності. Детальні перевірки і строгий контроль кожного етапу робіт вивів компанію Rupp+Hubrach у лідери європейського виробництва. Компанія експортує свої товари більш ніж у 30 країн земного шару. 

Виробництво лінз знаходиться виключно в Німеччині. R+H є кращим постачальником лінз для оптик Німеччини з 1991 року, вибором №1 серед споживачів Швейцарії, Німеччини та Австрії. Стандарт якості – гравіювання марки та 3 роки гарантії на покриття (довговічні преміальні покриття).

З 1922 року команда розробників Rupp+Hubrach  працює під гаслом «сьогодні над рішеннями для завтра». Виробництво виключно на європейських майданчиках (Бамберг, Німеччина) гарантує оригінальність та якість продукту. Потужні технології, сучасне обладнання  свідчать про високі стандарти у виробництві. Rupp+Hubrach відзначений престижними нагородами: «ТОП-100 найбільш інноваційних компаній Німеччини» та «Кращий постачальник оптичної лінзи в Німеччині».

Лінзи Rupp+Hubrach  Lens for friends (L4F)

Навіть при невеликому бюджеті з лінзами L4F ви можете придбати собі якісні окуляри високого рівня практично для будь-якого рецепту. На відміну від більшості виробників лінз для окулярів, бюджетна лінія L4F виробляється безпосередньо в Німеччині. Лінзи виготовляються тільки за високих стандартів і під пильним контролем якості. В асортименті лінз L4F: складські позиції лінз в індексах заломлення 1.50, 1.60.

Параметри лінз:

Індекс потоншення: 1,5; 1,6; 1,67
Дизайн: сферичний, асферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична
Покриття: SHC, Nanoperl S UV, Nanoperl S UV BLUE, HC/CleanCoat/AR-Coat

  Лінзи DIVEL ITALIA (Італія)

 

DIVEL ITALIA –  міжнародна компанія, що заснована в 1948 році. З самого початку своєї діяльності і до цього часу компанія  DIVEL ITALIA є носієм італьянських традицій, новаторства, креативності та вносить свій вклад в образ і феномен «MADE IN ITALY». Постійний пошук інновацій, що покращують технічні характеристики й ергономіку окулярних лінз, інвестиції в розробку нової продукції та застосування високих міжнародних стандартів якості забезпечили компанії DIVEL ITALIA лідерство серед європейських виробників. "ДЕТАЛІ ВАЖЛИВІ". Дякуючи  цій філософії й італьянській пристрасті, DIVEL ITALIA виробляє прекрасні лінзи для окулярів! Основні світові гравці в сегменті корекції зору цінують своє авангардне минуле, якість матеріалів, чистоту дизайну та вишуканість обробок, які надають лінзам елегантність і творчу сміливість. Кожне творіння – це робота, що створена з досвіду ремесла. 

Повну інформацію про лінзи DIVEL ITALIA можна знайти на сайті: https://divel.com.ua

Параметри лінз: 

Матеріал виготовлення: CR-39; MR-8; MR-7; Brite-5/NK-55
Індекс потоншення: 1,5; 1,56; 1,61; 1,67; 1,74
Дизайн: сферична, асферична
Покриття: Silken; Blue Natural; Silken Chroma; Performance
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична, мультифокальна
Колір фотохромних лінз: коричневий, сірий

Лінзи Divel Italia асферична 1.61 Blue Natural Silken

Лінза з саниновим покриттям Silken - природний захист від синього спектру випромінювання електронних пристроїв. Лінза тонка, зручна у догляді (покриття високої якості). «Комп’ютерна» - має захист від «синього світла» ламп штучного освітлення, гаджетів та електронних пристроїв. Рекомендована для постійного використання. Найкраще рішення для безобідкових оправ. Покриття Silken (просвітлююче, водо-, брудо- та пилозахисне, міцне) блакитнього кольору. Рекомендовано для водіїв, ІТ – спеціалістів та тих, хто багато часу проводить за комп’ютером. Захист від ультрафіолету – UV 420.

  Лінзи ITAL-LENTI (Італія)

 

Марковані італійські лінзи з покриттям власної розробки IRON та її варіаціями мають максимальну прозорість, є надзвичайно комфортними для споживача. Вдале сполучення високої якості лінз і доступної для споживача ціни робить їх дуже популярними серед носіїв окулярів.

Параметри лінз:

Матеріал виготовлення: оптичний полімер
Індекс потоншення: 1,5; 1,56; 1,6; 1,67; 1,74
Дизайн: сферичний, асферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична
Покриття: IRON; PRIMA IRON; PRIMA; HMC UvTech IRON та ін.
Властивості: прозора
Колір лінзи: залишковий рефлекс бірюзовий; фотохромні - коричневий, сірий
Додатково: маркована

  Лінзи Biolife (Китай)

 

Лінзи (мінеральні, полімерні)  стигматичні, астигматичні, біфокальні. 

Индекс: 1.523; 1.71.

Покриття: багатошарове, антивідблискове, водовідштовхувальне, антистатичне, УФ-захист. Висока чіткість зображення. Легко обробляються.

   Лінзи HILENS (Корея)

 

Лінзи HILENS від корейського виробника нещодавно з’явилися в оптичному просторі України. Виробники позиціонують їх як брендові марочні лінзи за доступною ціною. Матеріал, з якого виготовлені лінзи, має назву NK-55. Лінзи з коефіцієнтом переломлення 1,56 вирізняються від аналогів інших виробників більшою швидкістю розпотівання при мінусових температурах; фотохромні лінзи – швидким затемненням на вулиці та, відповідно, просвітленням у приміщенні. Властивості покриттів лінз HILENS із коефіцієнтом переломлення 1,56: супегідрофобні, просвітлюючі, брудо- та жировідштовхуючі, стійкі до механічних подряпин, зменшують відблиски.

Параметри лінз:

Матеріал виготовлення: оптичний полімер
Індекс потоншення: 1,56; 1,61
Дизайн: сферичний, асферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична
Покриття: SHMC
Властивості: прозора
Колір лінзи: залишковий рефлекс бірюзовий; фотохромні - коричневий, сірий
Додатково: маркована
 

   Лінзи Comfort Line by TOKAI (Бельгія)

 

Спільне підприємство японського та бельгійського виробників оптичних лінз на основі розробок нових технологій фірми TOKAI  (Японія) також не так давно відкрило своє представництво в Україні. LUTINA – саме так називається розроблений компанією матеріал для захисту від шкідливого синьо-фіолетового спектру та UV променів. Усі лінзи виготовлені з потоншеного матеріалу. Лінзи з покриттям BLUE CUT захищають очі від впливу синього світла, що випромінюють цифрові гаджети та лампи штучного освітлення. Інші – мають якісні олеофобні та гідрофобні властивості, стійкість до подряпин, легкість у догляді та довговічність. Оптимальне співвідношення прозорості та механічних властивостей робить лінзи від Comfort Line by TOKAI гарантами здоров’я Ваших очей.

Параметри лінз:

Матеріал виготовлення: оптичний полімер, LUTINA
Індекс потоншення: 1,50; 1,56; 1,60; 1,61; 1,70; 1,74; 1,76
Дизайн: сферичний, асферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична
Покриття: SHC, SPS, TBC, LUTINA, USC та ін.
Властивості: прозора
Колір лінзи: фотохромні - коричневий, сірий
Додатково: маркована
 

   Лінзи HOYA (Японія)

 

Hoya Corporation  - японська компанія, яка працює на ринку оптичних систем. Асортимент продуктів - від контактних та очкових лінз до лазерного обладнання. Заснована в 1941 році, стала першою в Японії компанією з виробництва оптичного скла. Єдина компанія у світі, яка виготовляє скляні пластини для перспективних жорстких дисків технології HAMR; прибуток від виробництва скляних пластин для ЖД принесла їй 35 % від сукупного доходу, інші 65 % — це прибуток від продажів контактних лінз і окулярів. Також, компанія є одним із помітних світових виробників фотографічних фільтрів та цифродзеркальних камер під торговою маркою Pentax.

Окулярні лінзи Hoya виготовляються з якісних сучасних матеріалів, на більшість з яких компанія має власні патенти. Суперсучасні покриття лінз для окулярів Hoya багатофункціональні, тому готові вироби часто навіть передбачають запити споживачів.

Параметри лінз: 

Матеріал виготовлення: оптичний полімер CR-39 (EYVIA, EYNOA, EYAS, PNX)
Індекс потоншення: 1,5; 1,6; 1,67; 1,74
Дизайн: сферичний, асферичний
Оптичний дизайн: монофокальна, астигматична, дегресивна
Покриття: Blue control,  Longlife, Super,Aqua та ін.
Властивості: прозора
Колір лінзи: фотохромні - коричневий, сірий
Додатково: маркована